Kitap Tanıtım
Kitap Tanıtım
İyi ki Battım

Dünyanın en basarılı insanları basarısızlıklarından aldıkları derslerden hep söz ederler. Global basarının simgesi olarak bilinen Steve jJobs, Donald Trump ve Bill..

Kitap Tanıtım
İş Güvenliği Palavramız

Yaptığınız her iş süreçler bütünlerinden oluşur. İşinizin ana ve alt süreçlerinin sayıları, yaptığınız işe göre değişmekle beraber, yüzleri, hatta binleri..

Kitap Tanıtım
Zaman Bizden Eskiydi

Kimsenin adını bilmediği kentte unuttun beni Oysa ben yanağında ağlayıp duran gamzeydim Gözlerimdeki keder, sesimdeki hıçkırık Boğazındaki düğüm içtiğin suydum..

Kitap Tanıtım
Peygamberler Tarihi

Kur’an,dünyanın ve dünyalığın kafirlere oyalanıp zevklensinler diye verildiğini beyan eder,ancak bunun bir sonu yokmu sorusunu da havada bırakmaz .Zevk ve sefa içinde..

Kitap Tanıtım
Mistik Romantik Ağır Mahkum ve Göçmen Şair Nazım Hikmet

Bu kitapta şimdiye değin açılmamış, bilinmemiş dosya ve detaylar; açılan, bilinen olay ve belgelerin bilinmeyen gizli yönleri ve içerikleriyle İLK KEZ günışığına..

Kitap Tanıtım
İçimizdeki Tanrı

Halil İbrahim Ay, yazım hayatının belirleyicisi olan İçimizdeki Tanrı’da insanlar nereden geldi, nereye gidiyor; dinler bizden ne aldı, ne verdi; Tanrı insan için ne..

Kitap Tanıtım
Kuzey Kürdistan’da Kapitalizmin Gelişmesi

K. Kürdistan'ın sosyo-ekonomik yapısı üzerine ezber analizlerle yol alınamayacağı ortada olmasına rağmen, hiçbir şey olmamış gibi hareket edilmektedir. Feodalizm,..

Kitap Tanıtım
İrtidat Tarihsel ve Metinsel Analiz

…Dinden dönme bireyin kendi kişisel tercih ve görüşünün açıklaması olarak mı tanımlanmalı, yoksa topluma ve toplumun kolektif haklarına bir saldırı eylemi olarak..

Kitap Tanıtım
Aşk Anarşisttir

Dün gitmişse, yarın yoksa bize kalan sadece bu günse eğer, arzuladığımız dünyada ister kaplumbağa hızıyla., ister ışık hızıyla değerlerimizi tüketmeden, sadece..

Kitap Tanıtım
Yakın Tarihimizin Sır Perdesi

- Osmanlı’nın Demokrasi Anlayışı - Cumhuriyet Türkiye’si Kurulurken - 19 Mayıs’ta Gerçekten Ne Oldu? - 23 Nisan’da Hangi Meclis Toplandı? - En Çok Tartışılan..

1/1381234»Son
kredi notu